ogólna

Wynajem długoterminowy aut dostawczych dla klientów indywidualnych

Wynajem długoterminowy aut dostawczych to usługa, która kojarzona jest przede wszystkim z klientami biznesowymi i nie powinno to dziwić. Wszak to właśnie przedsiębiorstwa korzystają najczęściej z usługi wynajmu aut, gdyż te są im potrzebne do realizacji codziennych zadań i stanowią doskonałą alternatywę nie tylko dla zakupu nowego pojazdu, ale nawet leasingu. Jednak wypożyczalnia samochodów dostawczych jest w stanie zaproponować doskonałe rozwiązanie również osobie prywatnej, która ma możliwość czerpania z tego wielu korzyści. Jakich? Sprawdźmy!

Wynajem długoterminowy aut dostawczych – doskonała opcja również dla osób prywatnych

Jak się okazuje, samochody dostawcze to pojazdy, które są bardzo przydatne w załatwianiu wielu codziennych spraw i pozwalają realizować cele zawodowe oraz prywatne. Dzięki swoim dużym pojemnościom bagażowym, sprawdzają się przede wszystkim jako pojazdy do organizowania przeprowadzek, a przecież klienci indywidualni również przenoszą swoje mienie z jednego miejsca w drugie. Wynajem długoterminowy aut dostawczych daje im możliwość zaoszczędzenia – skorzystają oni bowiem z pojazdu przez dłuższy czas. Możliwy jest też krótszy wynajem na określony czas (np. 2-3 dni), dzięki któremu nie będą musieli płacić za usługi ekipy przeprowadzkowej.

Co więcej – wypożyczalnia aut to również doskonałe miejsce, gdy niezbędne jest przewiezienie większej liczby osób. Czy to na wakacje rodzinne, czy wesele – w takiej sytuacji wypożyczalnia może zaoferować usługę, jaką jest wynajem busów, który również pozwoli Ci korzystać z wysokiej klasy pojazdów, zapewniających najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo w czasie jazdy. Oczywiście wszystko to na elastycznych, dostosowanych do Twoich potrzeb warunkach, gdzie samodzielnie wybierasz czas trwania usługi, a także model pojazdu, który Cię interesuje.

Co z formalnościami?

Wynajem długoterminowy aut dostawczych to usługa na tyle nowoczesna, że nie dotyczą jej długie i skomplikowane formalności. Przede wszystkim wynika to z faktu, że sama rezerwacja odbywa się za pośrednictwem strony internetowej, gdzie wypożyczalnia samochodów zamieściła wszystkie niezbędne opcje i pozwala użytkownikowi wybrać czas, miejsce oraz oczywiście model pojazdu. Po podaniu swoich danych można nawet dokonać płatności, co również znacząco skróci wszelkie kwestie formalne. Co więcej – wartościowym rozwiązaniem jest też możliwość skorzystania z podstawienia samochodu w wybrane miejsce – często całkowicie za darmo. Jeżeli więc oddział wypożyczalni samochodów znajduje się daleko od Twojego miejsca zamieszkania, możesz poprosić o to, by samochód czekał w konkretnym miejscu.

Aby sfinalizować umowę z wypożyczalną, wystarczy tylko podpisać umowę – odbywa się to w oparciu o dowód osobisty oraz aktualne prawo jazdy.

Co z kosztami?

Wynajem długoterminowy aut to usługa, która nie jest droga, choć mogłoby się wydawać inaczej. Już sam fakt, że jest ona tak popularna świadczy o tym, że ceny wynajmu nie mogą być wysokie. I taka jest prawda – nawet korzystając z pojazdu przez jeden czy dwa dni, nie zapłacisz dużo, a im dłużej zechcesz go wynajmować, tym koszt za jeden dzień będzie niższy. W czasie współpracy z wypożyczalnią możesz liczyć na profesjonalną, w pełni kompleksową obsługę, a w przypadku awarii samochodu (co raczej nie powinno się zdarzyć) – błyskawiczny, darmowy serwis.

Co więcej – wypożyczalnia samochodów proponuje również wynajem aut dostawczych w sytuacji, gdy Twój pojazd uległ wypadkowi w trasie. Wtedy możliwe jest skorzystanie z usługi wynajmu z OC sprawcy – Ty korzystasz z samochodu zastępczego, a wypożyczalnia otrzymuje zapłatę od ubezpieczyciela kierowcy, który spowodował wypadek. Prawda, że korzystne?