ogólna

Wirtualne biuro czyli termin, z którym warto się zaznajomić!

W wypadku korzystania z usługi wirtualnego biura, mamy do czynienia z czymś zgodnym z prawem i legalny. Najprościej rzecz ujmując, chodzi tutaj o pełny outsourcing usług, które dotyczą prowadzenia biura oraz księgowości. Jest to rozwiązanie, które dedykowane jest różnym osobom, bez względu na to, jak wygląda ich forma prowadzenia działalności. W największej liczbie przypadków, są to natomiast te małe firmy oraz te, które planują poszerzyć swoją ofertę, kierując ją do mieszkańców innych miast, sklepy internetowe i szerokie grono freelancerów.

Na czym polega usługa wirtualnego biura?

Korzystanie z usługi, jaką jest wirtualne biuro oczywiście wiąże się z pewnymi kosztami, natomiast w porównaniu do wydatków, jakie czekają nas w wypadku utrzymania tradycyjnego biura, cena wydaje się bardzo atrakcyjna. W końcu przy klasycznym biurze, musimy liczyć się z regularnymi opłatami za wynajem, inwestycją środków w odpowiednie wyposażenie oraz opłacenie mediów i naszych pracowników.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby postawić na tanie wirtualne biuro. Cena, jaka przyjdzie nam zapłacić na pewno nie okaże się zaporowa, a znajdziemy też takie oferty, gdzie będą na nas czekać koszty, rzędu czterdziestu złotych na miesiąc. Szybka optymalizacja naszych wydatków to tylko jedna strona medalu. Dzięki temu, że na nasze konto spłynie sporo oszczędności, nasza firma spotka się ze sporym wzrostem realnych zysków, ale też ze stabilizacją rozwoju. Każda zaoszczędzona złotówka, będzie zatem mogła być przeznaczona na zupełnie inne cele, niż te związane z administracją.

Dlaczego dobry adres jest aż tak ważny?

Każdy przedsiębiorca musi liczyć się z tym, że aby móc dokonać rejestracji swojej firmy, konieczne jest posiadanie adresu. Co więcej, atrakcyjna lokalizacja naszej siedziby, to dla nas szereg korzyści! Mimo tego, że nic nie zmieni się na polu prowadzonych przez nas działań, z perspektywy klienta będzie widnieć jako bardzo prestiżowe i wiarygodne przedsiębiorstwo. Dodatkowo, zyskamy też zaufanie, a to bez najmniejszych wątpliwości bardzo wydatnie rzutuje na ogólny sukces działalności.

Korzystając z usług biura wirtualnego, możemy liczyć na to, że nasza formalna korespondencja będzie profesjonalnie obsłużona. Co więcej, nasz adres wirtualny może znaleźć się chociażby na reklamowych ulotkach oraz na naszych wizytówkach. Każdy list, który będzie do nas zaadresowany, zostanie nie tylko odebrany, ale też odesłany pod inny adres, który tylko wskażemy. Wszystko zależy od tego, z jakiego pakietu usług będziemy korzystać.

Wirtualne biuro – co nam oferuje?

Wirtualne biura to usługa, która przynosi sporo możliwości. Dzięki temu, z pewnością uda się nam dostosować nasz zakres usług, do indywidualnych potrzeb firmy. Nie ma znaczenia, czy jest to jednoosobowa działalność, czy też działalność średniej wielkości.

Pamiętajmy, że korzystając z tego wyjścia, wchodzi w posiadanie specjalnego adresu wirtualnego, który jest obowiązkowy, aby w ogóle móc zarejestrować firmę. Zyskamy także dostęp do różnych pomieszczeń, jak np. sale konferencyjne, gdzie przyjmiemy naszych klientów oraz kontrahentów i wspólników.

Szereg zalet wirtualnego biura

Coraz więcej przedsiębiorców przekonuje się do faktu, że wirtualne biuro, to wyjście o wiele bardziej opłacalne niż to stacjonarne i to pod każdym możliwym względem. Istnieje cała lista zalet, które płyną z takiego stanu rzeczy. Najważniejsze z nich to:

  • Specjalistyczna księgowość.
  • Kompleksowa obsługa korespondencji firmowej.
  • Adres w prestiżowej dzielnicy i nowoczesnym budynku.
  • Pomoc przy rejestracji działalności (głównie, jeżeli chodzi o ZUS, Urząd Skarbowy, KRS oraz REGON.
  • Niemal nieograniczony dostęp do różnych pomieszczeń biurowych, np. sal konferencyjnych.
  • Pełen outsourcing usług księgowych i biurowych.
  • Redukcja kosztów, związanych z prowadzeniem i obsługą biura.

Biuro Kamienica

ul. Marszałkowska 58

00-545 Warszawa

Telefon: (22) 400-99-11

E-mail: kontakt@biurokamienica.pl