ogólna

W jaki sposób uzyskać akcyzę na alkohol?

Koncesja na sprzedaż alkoholu jest przyznawana przez urząd miasta lub urząd gminy po dokładnym zapoznaniu się ze sprawą. Biorąc pod uwagę szereg formalności oraz problemy z prawidłowym wypełnieniem wszystkich wniosków, warto wspomóc się fachowym doradztwem ze strony wyspecjalizowanej agencji celnej.

Akcyzę na alkohol załatwi w Twoim imieniu agencja celna

Agencje celne posiadają wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomagają przedsiębiorcom w załatwieniu wszelkich formalności związanych z przyznaniem koncesji na alkohol. Agencja sprawi, że akcyza zostanie przyznana dużo szybciej oraz bez dodatkowych problemów. To jednak nie wszystko, zakres usług świadczonych przez agencje jest znacznie szerszy.

Specjaliści zatrudnieni przez agencje celne pomagają uzyskać niezbędne banderole, a także ułatwiają przedsiębiorcom zarejestrować skład podatkowy. W ten sposób, punkty zajmujące się produkcją, magazynowaniem oraz przeładunkiem towarów akcyzowanych mogą liczyć na zawieszenie akcyzy. Korzystając z pomocy agencji celnej nie musisz martwić się skomplikowanymi procedurami.