ogólna

Samochód na abonament, czyli wynajmij zamiast kupować

Zachowanie pełnej mobilności to w dzisiejszych czasach bardzo ważna kwestia – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Doskonale wiedzą o tym zwłaszcza właściciele firm, którym pojazdy są potrzebne do realizowania codziennych zleceń i zarabiania pieniędzy. Jak wzmocnić swoją firmową flotę aut, by spełniały one swoje zadanie i pozwalały na rozwój przedsiębiorstwa? Pierwszym pomysłem jest oczywiście zakup, który jednak często przerasta możliwości przeciętnej firmy. O wiele lepszą alternatywą wydaje się tutaj samochód na abonament, czyli mówiąc prościej – wynajem. Czy rzeczywiście warto z niego skorzystać?

Czym jest samochód na abonament i jakie daje korzyści?

Samochód na abonament to inna nazwa na wynajem, który dedykowany jest firmom. Pozwala on korzystać z pojazdu przez określony czas poprzez dokonywanie comiesięcznej, stałej opłaty, ustalonej na początku współpracy. Jest to doskonała, o wiele bardziej oszczędna alternatywa nie tylko dla zakupu nowego pojazdów, ale także leasingu – spełnia oczekiwania zarówno mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw, które do realizowania zadań i rozwoju potrzebują nowoczesnych pojazdów.

Z usługi samochodu na abonament korzysta coraz większa liczba firm, co nie jest dziełem przypadku. Zapewnia bowiem wiele korzyści. Które z nich będą najważniejsze dla właściciela przedsiębiorstwa?

  • Oszczędności. Zakup samochodu firmowego wiąże się z wydatkiem rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych i wymagana jest do tego gotówka. Stanowi to spory problem dla przedsiębiorców, którzy poszukują alternatyw. Tą najlepszą wydaje się być dzisiaj samochód na abonament – w jego ramach korzystasz z nowoczesnego pojazdu i opłacasz go comiesięczną, stałą opłatą, która nie obciąży nadmiernie Twojego firmowego budżetu. Jest to spora oszczędność i jednocześnie możliwość zoptymalizowania kosztów przedsiębiorstwa, co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotną kwestią.
  • Nowoczesne pojazdy. Wypożyczalnie, które oferują samochody na abonament, oferują bardzo często nowoczesne, wysokiej klasy pojazdy – nie tylko te osobowe, ale również dostawcze. W pełni sprawne technicznie i zadbane nie tylko zapewnią komfort i bezpieczeństwo jazdy, ale również sprawią, że nie będziesz musiał obawiać się awarii. A gdy ta się pojawi, wypożyczalnia zadba o bezpłatne usługi serwisowe, co ponownie wiązać się będzie ze sporymi oszczędnościami.
  • Minimum formalności. Jeżeli myślisz, że skorzystanie z samochodu na abonament wiąże się z wieloma formalnościami – nie przejmuj się. Zwykle jest to bardzo szybkie i sprawne, a odbywa się za pośrednictwem strony internetowej wypożyczalni. Udostępnia ona zainteresowanym specjalny formularz rezerwacji, za pomocą którego wybierasz auto, ustalasz termin i wszelkie inne opcje, a następnie podpisujesz umowę i odbierasz samochód. Często z ustalonego przez Ciebie wcześniej miejsca!
  • Elastyczność oferty. Warto również zwrócić uwagę na to, że usługa wynajmu samochodów dostosowywana jest w pełni indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Dzięki temu możesz cieszyć się np. dowolnym limitem kilometrów, przydatnymi akcesoriami, takimi jak nawigacja czy nawet możliwością wyjazdu za granicę! To duży komfort, którego potrzebuje każdy właściciel firmy.

Jak się okazuje, bardzo dużą korzyścią dla przedsiębiorców są atrakcyjne ceny – nie musisz płacić wiele, by cieszyć się rozbudowaną, nowoczesną flotą samochodów i możliwością rozwijania swojego biznesu!

Znajdź odpowiednią firmę, oferującą samochód na abonament!

Jeżeli chcesz, aby samochód na abonament spełnił Twoje oczekiwania, powinieneś przede wszystkim bardzo dokładnie zapoznać się z ofertą firmy. Porównując propozycję, wybierzesz taką wypożyczalnię, która będzie w stanie w stu procentach spełnić twoje oczekiwania. Polecamy także sprawdzenie opinii wcześniejszych klientów, dzięki którym upewnisz się w tym, że podejmujesz dobrą decyzję!