ogólna

E-kadry – 4 najważniejsze korzyści

Jak sprawić, aby funkcjonowanie przedsiębiorstwa było efektywniejsze i przynosiło więcej korzyści? Oczywiście sposobów jest bardzo wiele, jednak warto szukać również w tych innowacyjnych, które dopiero zyskują popularność – to one są bowiem przyszłością i pozwalają wyprzedzić konkurencję. Jednym z takich właśnie sposobów są e-kadry, dzięki którym specjaliści z zewnątrz zapewnią Ci kompleksową obsługę – zarówno jeżeli chodzi o rozliczanie wynagrodzeń, jak i wiele innych. Oto najważniejsze korzyści, jakie niosą tego rodzaju usługi.

Po pierwsze – Profesjonalne rozliczanie płac

E kadry to przede wszystkim usługi, które mają stanowić kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorców, działających w różnych branżach i niezależnie od tego, jakiej wielkości firmy prowadzą. Podstawą tego rodzaju usług outsourcingowych jest oczywiście rozliczanie wynagrodzeń oraz obsługa kadrowo-płacowa. Dzięki temu nie będzie potrzebne zatrudnianie księgowego – specjaliści nie tylko zajmą się wszystkim za Ciebie, ale również skorzystają z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, co znacznie usprawni procesy przeprowadzane w firmie.

Po drugie – Kompleksowa obsługa

To jednak nie wszystko – e-kadry to także inne działania specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy oraz kwalifikacjom odciążą Cię również od innych obowiązków. Masz więc możliwość skorzystania z usług, w skład których wchodzić będzie również:

  • zarządzanie aktami osobowymi pracowników,
  • obsługa benefitów pozapłacowych,
  • prowadzenie bieżących spraw pracowników,
  • doradztwo – zarówno w obszarze personalnym, jak również formalno-prawnym.

Wszystko to sprawia, że zyskasz kompleksowe wsparcie i będziesz mógł w stu procentach skupić się na swojej podstawowej działalności.

Po trzecie – Elektroniczny obieg dokumentów

Jednak to wciąż nie wszystko, bo jak się okazuje największą (dla wielu przedsiębiorców) korzyścią, jaką dają e-kadry, jest wprowadzenie tzw. e-teczek, które zawierają wszelkie niezbędne akta pracowników. Są one dostępne z poziomu komputera, a więc ograniczają papierowy obieg dokumentów w firmie do minimum – jak pokazuje praktyka, jest to rozwiązanie, które pozwalaj zwiększyć jakość funkcjonowania przedsiębiorstw. Dzięki temu masz bowiem możliwość błyskawicznego znalezienia wszelkiego rodzaju informacji, a przy tym nie musisz obawiać się, że dokumenty zaginą czy też ulegną zniszczeniu.

Oczywiście za zakładanie e-teczek odpowiedzialni są specjaliści, którzy zajmują się tym od początku do końca – ty cieszysz się efektem końcowym i korzyściami, jakie płyną z tego nowoczesnego rozwiązania!

Po czwarte – Oszczędność czasu i pieniędzy

E-kadry pozwolą Ci zaoszczędzić zarówno wiele czasu, jaki byłby potrzebny na rozliczanie pracowników czy też poszukiwanie dokumentacji papierowej, a także mnóstwo pieniędzy – np. niezbędnych do zatrudnienia księgowej albo opłacenia kar za brak zagubionych dokumentów, które należało przechowywać. Wszystko to sprawia, że e-kadry cieszą się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców i zdecydowanie warto skorzystać z tego rozwiązania!